Автоматизація процесів ITIL / ITSM

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Автоматизація на базі BMC Software

Рішення BMC нададуть можливість Вашим ІТ-фахівцям працювати швидко і без збоїв, постійно оптимізуючи свою діяльність, а високі темпи цифрових інновацій, застосовані в продуктах BMC, допоможуть надати Вашим співробітникам інтуїтивно зрозумілі і високопродуктивні додатки, що забезпечують високу продуктивність Вашого бізнесу в цілому на всіх рівнях його автоматизації (аж до хмар).

Платформа BMC Remedy дозволяє реалізувати всі основні служби та процеси ITIL інтегровані на базі єдиної CMDB і платформи розробки. Платформа добре адаптована для мобільних пристроїв з інтуїтивним сучасним призначеним для користувача інтерфейсом. Широкий набір засобів інтеграції і кастомізації дозволяє легко адаптувати платформу під існуючі практики управління ІТ та інтегрувати з існуючими системами.

Remedy IT Service Management Suite

Мобільний-цифровий сервіс управління платформою, розроблений для підвищення продуктивності праці. Це робить комплекс IT простіше.
Скористайтеся функціями самообслуговування, роботи c соціальними мережами і мобільними пристроями, управління хмарними сервісами та іншими можливостями. Програмне забезпечення Remedy ITSM Suite, що дозволяє об'єднати традиційні засоби ІТ-підтримки з інструментами для забезпечення операційної діяльності, допомагає підвищити рівень задоволеності клієнтів і краще відповідати потребам бізнесу.

Рішення BMC

Будучи світовим лідером в сфері управління ІТ-обслуговуванням, компанія BMC вносить великий внесок у створення ефективних рішень, які об'єднують і автоматизують такі процеси ITIL®, як управління інцидентами, проблемами, змінами, потужностями, рівнем послуг, конфігураціями, каталогом послуг і виконанням заявок. Жоден інший вендор не пропонує настільки широкий вибір інструментів, здатних забезпечити поточні та майбутні потреби підприємства - від управління звичайною службою підтримки до інтеграції ІТ-та бізнес-діяльності, від контролю за виконанням простих завдань до автоматизації готових процесів ITIL.
Програмне забезпечення BMC Remedy IT Service Management Suite доступне як для установки на території замовника (On-Premise), так і у вигляді SaaS-рішення (On-Demand). Обидва варіанти містять стандартні засоби інтеграції, що дозволяють стерти кордони між традиційною ІТ-підтримкою послуг та управлінням виробничою діяльністю. Отримане в результаті рішення IT Operational Management (ITOM) ідеально підходить для успішно працюючих підприємств, які шукають способи виведення своїх методів управління ІТ-обслуговуванням на новий рівень. Вони хочуть не тільки контролювати стан гетерогенної інфраструктури, що включає в себе мережеве обладнання, сервери, бази даних та додатки, але і здійснювати моніторинг доступності та продуктивності цієї інфраструктури, а також управляти конфігураціями і забезпечити автоматизацію обробки великих обсягів різнорідних даних за розкладом. Переваги рішення, пропонованого BMC, полягають у спрощенні всього процесу управління бізнес-послугами через наступних компонентів:

 • автоматизована інтелектуальна система, яка реєструє інциденти до настання фактичного збою в наданні ІТ-послуги та діюча на основі про- активних подій, інформація про які надходить з системи моніторингу;
 • каталоги послуг, що передбачають прозоре ціноутворення;
 • управління повним життєвим циклом хмарних сервісів.

Переваги BMC для автоматизації Service Desk:

 • Розширення можливостей самообслуговування: простий і легкий у використанні інтерфейс, інтегрований з базою знань, мобільними додатками та системою електронної пошти для виконання ряду користувальницьких дій прямо з email-клієнта.
 • Підвищення продуктивності роботи співробітників ІТ за рахунок інтеграції із засобами соціальної взаємодії (чат, RSS, Twitter), використання мобільних додатків і функцій швидкого виявлення пов'язаних об'єктів (оточення послуги; пов'язані інциденти, проблеми, зміни і т.д.
 • Контекстно-залежний пошук, автоматично знаходить схожі ресурси, що дозволяє робити помітки, коментувати і оцінювати корисність і затребуваність знайдених ресурсів. Наявність вбудованих функцій обміну знаннями між Вашими співробітниками.
 • Інтуїтивно зрозумілі процеси реєстрації інцидентів і створення запитів на зміни, а також перевірка доступності послуг в реальному часі на підставі даних з системи моніторингу.
 • Прозорість за рахунок відображення витрат на ІТ.
 • Забезпечення відповідності всіх дій, рішень і послуг, які виконуються і надаються ІТ-відділами, бізнес-вимогам замовника.
 • Повна підтримка Apple®, iOS®, Google® Android ™ і HTML5. Висока продуктивність як в хмарних рішеннях BMC Sotware, так і у власному центрі обробки даних Замовника. Швидкі оновлення практично без зупинки системи.
 • Прискорене розгортання і управління додатками за допомогою нового інструменту для проектування процесів з інтерфейсом drag-and-drop (Process Designer).
 • Наявність набору готових вбудованих звітів та кращого в своєму класі конструктора звітів BMC Smart Reporting (модуль для простого створення складних графічних і табличних звітів без програмування).
 • Зниження загальних трудовитрат і прискорене адміністрування системи за допомогою нового стандарту документування функцій в форматі wiki і нових можливостей щодо потокової завантаження даних.

Переваги для управління ІТ-активами:

 • Уникнення закупівель надлишкового або недостатнього обсягу апаратного і програмного забезпечення.
 • Оптимізація використання активів за допомогою консолідації та віртуалізації.
 • Зниження вартості ліцензій на програмне забезпечення. Зниження витрат на оренду і штрафи.
 • Оптимальна взаємодія з процесами управління змінами, інцидентами, проблемами і конфігураціями.
 • Зниження експлуатаційних простоїв і підвищення якості послуг, що надаються.
 • Більш швидке отримання віддачі від використання бази даних конфігураційних одиниць (CMDB).
 • Прискорення розгортання активів і процесів інвентаризації завдяки мобільному скануванню штрих-кодів.
 • Проактивне управління контрактами - автоматичне зв'язування активів з контрактами на програмні ліцензії, гарантії і підтримку для оптимізації прав їх використання.

Компанія BMC, володіючи величезними ресурсами та унікальним досвідом, здатна забезпечити успішну реалізацію будь-якого проекту з управління ІТ-послугами. Замовникам надаються всі переваги найбільшої в світі екосистеми з управління ІТ-послугами - це велика мережа, в рамках якої працюють технологічні підрозділи, професійні та освітні служби, а також велика кількість онлайн-спільнот і користувачів рішень BMC. Компанія завжди йде назустріч потребам своїх замовників - будь то навчання або сертифікація ITIL, проектування процесів або архітектури, послуги з розгортання та впровадження або супутні технології.

Пакет BMC Remedy - це частина кращого в галузі портфеля продуктів по управління ІТ-послугами, з якого можна вибрати найбільш підходящі для конкретних завдань рішення, відповідні поточним і майбутнім потребам підприємства.

BMC Remedy IT Service Management Suite - рішення для управління ІТ-послугами / ІТ-операціями для великих підприємств, що складається з простих, але потужних додатків, створених на основі гнучкої та масштабованої системи BMC Remedy AR System.

BMC Remedy OnDemand - всі переваги пакета BMC Remedy IT Service Management Suite (без витрат на обслуговування, адміністрування та інфраструктуру) у вигляді SaaS-рішення.

BMC FootPrints - інтегроване, просте при впровадженні та використанні рішення для управління ІТ-послугами та ІТ-активами, адресований організаціям середніх розмірів.

BMC Remedyforce - доступне SaaS-рішення для управління ІТ-послугами (створено на базі платформи Force.com); швидко розгортається, простіше у використанні, ніж BMC Remedy OnDe-mand, не вимагає апаратного забезпечення.

BMC Track-It! - готове рішення для автоматизації процесів надання ІТ-підтримки та обліку ІТ-активів, доступне підприємствам малого і середнього бізнесу.

Програми BMC Remedy відрізняються гнучкістю і розраховані на вирішення найважливіших завдань управління - як ІТ-послугами, так і ІТ-операціями, при цьому не важливо, скільки модулів буде задіяно в цьому процесі - один або кілька.
BMC Remedy Service Desk - дозволяє використовувати повні, засновані на кращих світових практиках процеси управління інцидентами і проблемами на базі легко освоюваних і впроваджуваних масштабованих технологій. Будучи оптимізованим під потреби сучасних підприємств, рішення BMC Remedy Service Desk може застосовуватися і адмініструватися за допомогою додатків, підтримуваних більшістю сучасних мобільних платформ.

BMC Remedy Change Management - забезпечує управління змінами і релізами в масштабі всієї інфраструктури ІТ-підрозділу - від центрів обробки даних до персональних комп'ютерів, згідно найкращих практик ITIL та організаційним політикам компанії. Спрощує виконання величезної кількості погоджень, необхідних для виконання змін (особливо щодо запитів хмарних сервісів), завдяки можливості підтвердження з мобільного пристрою / по електронній пошті, використання передзаповнених шаблонів і налаштувань попереднього узгодження. Конфлікти планування / виконання змін виявляються за допомогою зручного календаря змін, що налаштовується.

BMC Remedy Service Request Management - простий у використанні і управлінні каталог послуг, дозволяє відстежувати і управляти рівнями послуг, їх вартістю, а також попитом та пропозицією.

BMC Remedy Asset Management - допомагає управляти повним життєвим циклом конфігураційних одиниць, існуючих на балансі організації (від закупівлі до списання), і відслідковувати потрібні дані (від логістики та впливу на бюджет до підтримки відповідно до умов контракту). Функції управління ліцензіями на ПЗ можна використовувати як при роботі з конфігураційними одиницями, так і в операційних процесах; тим самим гарантується, що програмне забезпечення (зокрема, в хмарних середовищах) використовується в рамках ліцензійних угод.

BMC Remedy Knowledge Management - надає співробітникам служби підтримки довідкову базу рішень з можливістю зручного пошуку, а кінцевим користувачам - доступ до системи самообслуговування, де вони можуть самостійно знаходити відповіді на різні питання.

BMC Virtual Agent - ефективна допомога для кінцевих користувачів у вигляді чату з віртуальним фахівцем або співробітником служби підтримки.

BMC Remedy IT Service Management - Process Designer - розробляйте та інтегруйте в автоматизоване середовище BMC Remedy ITSM Suite нові процеси обробки запитів користувачів, рішення для специфічних інцидентів, планування та впровадження складних змін за допомогою інструменту для створення графічних діаграм, що дозволяє уникнути зайвих змін в середовищі розробки BMC Remedy Developer Studio або істотно зменшити їх кількість.

Завдяки цьому Ви отримаєте максимум конкурентних переваг за рахунок:

 • Впровадження ефективного інструменту для автоматизації повного життєвого циклу процесів ITIL / ITSM і служби Service Desk.
 • Відмови від непотрібних покупок завдяки більш ефективному використанню наявних активів.
 • Відстеження сукупної вартості володіння (включаючи витрати, пов'язані з обслуговуванням, інцидентами, змінами та амортизацією) новопридбаних активів.
 • Управління відшкодуванням витрат, підвищення прозорості та передбачуваності ІТ бюджету.
 • Швидка окупність за рахунок повної відповідності до рекомендацій ITILv3, наявності ефективних інтерфейсів взаємодії співробітників технічної підтримки (Smart IT) і бізнес користувачів (MyIT), а також - набору готових вбудованих звітів та метрик для вимірювання ключових показників ефективності.