Моніторинг інфраструктури та сервісів

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

BMC Discovery

Складіть карту своїх ІТ-активів та зв'язків між ними всього за 15 хвилин з майже стовідсотковою точністю.

Опис продукту

BMC Discovery (колишня назва - BMC Atrium Discovery and Dependency Mapping, ADDM) дозволяє отримати повний огляд всіх активів центру обробки даних та динамічних взаємозв'язків між ними, надаючи ІТ-відділу відомості про стан ресурсів, що знаходяться в його розпорядженні та використовуються для вирішення бізнес-завдань.
При кожному скануванні система отримує інформацію про ПЗ, обладнання, мережу та системи зберігання даних, аналізуючи зв'язки між елементами та реєструючи номери версій програмних продуктів. В результаті ІТ-спеціалісти отримують контекстні дані, що дозволяють скласти карту взаємозв'язків того чи іншого додатка на підставі навіть частково доступної інформації про нього. Система становить карту додатків з майже стовідсотковою точністю всього за 15 хвилин або навіть швидше.
 
Задачі бізнесу
Облік активів та збір інформації про зв'язки в ЦОДі - завдання не просте. Якість використовуваних рішень залежить від точності обліку активів при складанні карти додатків. У разі відсутності коректних даних фахівці не зможуть консолідувати і пріоритезувати внесення виправлень, а також виконувати аудит і матимуть лише приблизне уявлення про те, які активи відповідають за надання різних послуг для бізнесу. Пошук додатків і побудова схеми залежностей повинні виконуватися за допомогою єдиного надійного рішення.
 
Рішення BMC
BMC Discovery автоматизує виявлення активів і зв'язків, покращуючи огляд ІТ-сервісів в рамках цифрової трансформації, що здійснюється за методикою BMC Digital Enterprise Management. Система дозволяє за лічені хвилини з'ясувати, як саме реальний стан ІТ-інфраструктури позначається на діяльності підприємства і що можна зробити для оптимізації витрачання ресурсів, зміцнення безпеки, поліпшення управління обслуговуванням та змінами. Складіть карту своїх ІТ-активів і зв'язків між ними всього за 15 хвилин з майже стовідсотковою точністю.
 
Можливості

BMC Discovery, в порівнянні з іншими рішеннями для розпізнавання активів центру обробки даних, надає набагато більше можливостей.

  • Побудову карти додатків можна почати з будь-якої точки - починайте вибудовувати схему зв'язків додатків, відштовхуючись від будь-якої доступної вам одиниці інформації про нього.
  • Підтримується більше 3,5 тис. різновидів активів Цода - найширша база відомостей про обладнання і ПЗ дата-центрів дозволяє системі врахувати всі компоненти вашого Цода.
  • Інформацію про будь-який ресурс можна отримати, три рази клацнувши мишею, універсальна система пошуку по каталогу активів швидко знаходить потрібні дані.
Переваги
  • Згідно з доповіддю компанії IDC, за п'ять років середня окупність BMC Discovery становить 470%, а термін повної окупності - всього 8 місяців.
  • Компонент Security Operations реалізує: необхідні функції запобігання та розпізнавання загроз безпеки, в тому числі виявлення серверів, здатних послужити «чорним ходом» для зловмисників; оперативну ідентифікацію додатків, яких торкнулася атака; швидке сканування на наявність вразливостей при використанні протоколу OpenSSL.
  • Завдяки простоті ідентифікації активів і зв'язків між ними стає простіше планувати перехід в хмару, в тому числі приймати рішення про те, які ресурси краще перенести, а які - вивести з експлуатації. Інформаційна панель системи в початковому варіанті дає загальний огляд виявлених програмних і апаратних компонентів, таким чином можна побачити більш докладні відомості по кожному з них.

Відсутність агентського ПЗ, низькі потреби в ресурсах, масштабованість

BMC Discovery - це готовий до роботи віртуальний комплекс. Розгортання займає лічені хвилини; процедура інсталяції не потрібна, не потрібно встановлювати і налаштовувати зовнішні бази даних, відсутні жорстко задані вимоги до апаратного забезпечення та операційної системи. Приступити до використання BMC Discovery можна негайно, а для технічного супроводу досить мінімальних зусиль. Є можливість виконувати сканування середовища кілька разів на добу в залежності від необхідного рівня точності. Завдяки архітектурним особливостям BMC Discovery забезпечується майже необмежену масштабування швидкості сканування (наприклад, 100 тис. Серверів на добу), обсягу збережених даних і швидкості доступу до інформації.

Безпека

Захищеність BMC Discovery підтверджена сертифікатами відповідності ряду стандартів, в тому числі стандарту загальних критеріїв оцінки захищеності інформаційних технологій EAL2. Крім того, віртуальний комплекс відповідає криптографічним стандартам NIST STIG і FIPS-140-2. Надається можливість гнучкого налаштування прав доступу, засобів шифрування і глибини сканування середовища.

Інтеграція з базою даних управління конфігураціями (CMDB)

BMC Discovery легко інтегрується з базою даних управління конфігураціями BMC Remedy, забезпечуючи безперервну синхронізацію даних. Під час налаштування з'єднання двох систем можна обмежити здійснення права фільтрів і правил до даних до їх завантаження. Крім того, BMC Discovery інтегрується з різними веб-сервісами та СУБД, що дозволяє здійснювати синхронізацію з іншими CMDB.

Довідкова бібліотека

BMC Discovery for Data Center повідомляє про терміни закінчення випуску і підтримки (в тому числі розширеної) операційних систем і програмних продуктів, що допомагає швидко виявляти непідтримуване ПЗ, а також своєчасно планувати модернізацію і заміну програмних продуктів з терміном підтримки. У довіднику по обладнанню доступні зазначені виробниками відомості про характеристики споживання електроенергії та тепловиділення. Користуючись цією інформацією, можна виявляти пристрої,  що нераціонально витрачають електрику. Записи про знайдене програмноме забезпечення супроводжуються ідентифікаторами в форматі Common PlatformEnumeration, отриманими з бази National Vulnerability Database, тому зв'язку, асоційовані з вразливостями, досить точно визначаються в рамках процесів забезпечення безпеки.

Опціональний компонент Discovery for Storage

Цей інформаційний блок забезпечує можливість включення в процеси управління ІТ-послугами віртуальних і фізичних систем зберігання даних 25 різних виробників, дозволяючи вивільнити робочий час фахівців з адміністрування середовищ зберігання даних для вирішення більш важливих завдань.