Моніторинг інфраструктури та сервісів

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

BMC TrueSight Operations Management

Швидке виявлення, аналіз та вирішення проблем
в обслуговуванні

Опис продукту

TrueSight Operations Management - унікальна платформа для управління продуктивністю в гібридних ІТ-середовищах, що використовує аналіз даних для своєчасного виявлення проблем з доступністю і продуктивністю. Завдяки її використанню ІТ-фахівці можуть зосередити зусилля на більш пріоритетні завдання, що вимагають їх безпосередньої участі.

Задачі бізнесу

Слідом за зростанням числа запитів кінцевих користувачів ускладнюється і ІТ-середовище. Додатки все активніше обмінюються інформацією, генерують більший обсяг даних, і на їх підтримку доводиться витрачати багато часу та сил. У той же час необхідно, щоб інфраструктура могла швидко адаптуватися до мінливих потреб. Сучасне ІТ-середовище динамічне: воне постійно знаходиться в русі.
Завдання ІТ-фахівців - зробити так, щоб замовники не помічали, наскільки складна інфраструктура, якою вони користуються, працювали ефективно та не йшли до конкурентів.

Рішення BMC

BMC TrueSight Operations Management дозволяє спростити ІТ-середовище, аналізувати великі набори даних та вирішувати проблеми до того, як вони вплинуть на роботу кінцевих користувачів, - все це допомагає підвищити продуктивність цифрових сервісів. TrueSight виявляє нормальний стан параметрів експлуатації, виявляє відхилення, вимірює їх можливий вплив на продуктивність і завчасно виявляє ризики, забезпечуючи тим самим працездатність бізнес-додатків та сервісів.
За допомогою цього рішення оптимізується використання ІТ-ресурсів, затребуваних усіма зацікавленими сторонами (B2B, B2C та різними підрозділами всередині підприємства). З його допомогою можна ефективно контролювати роботу мобільних додатків, веб-сервісів і локальних додатків, забезпечуючи відповідність вимогам користувачів.

Можливості

Модернізація ІТ-процесів

  • Інтелектуальні можливості: аналіз ІТ-процесів починаючи з настільних комп'ютерів та мобільних пристроїв; вивчення причин проблем; аналіз поведінки користувачів; динамічне визначення базових рівнів, зручні робочі процеси і засоби візуалізації даних.
  • Предиктивна аналітика: виявлення тенденцій поведінки користувачів та їх продуктивності за допомогою автоматичного аналізу журналів подій; запобігання майбутніх проблем завдяки раннім повідомленнями.
  • Управління продуктивністю: оцінка продуктивності додатків з точки зору кінцевих користувачів, виявлення джерел проблем та оцінка впливу на ІТ-середовище за допомогою моделювання додатків у відповідному робочому контексті.

Переваги

  • Зменшення числа помилкових спрацьовувань на 90% завдяки виявленню ймовірної причини проблем.
  • Побудова наочних моделей додатків з контекстом всього за 5 хвилин.
  • Швидкий пошук та усунення проблем.
  • Можливість зосередити зусилля на вирішенні важливих завдань.

Огляд інфраструктури додатків

TrueSight App Visibility Manager і TrueSight Infrastructure Management забезпечують комплексне представлення корпоративних даних. Рішення управляє продуктивністю та доступністю додатків та інфраструктури. Аналізуючи контекст, воно допомагає зрозуміти, як працюють програми, оцінити їх взаємозалежність та вплив на якість обслуговування, а завдяки контролю за поведінкою систем дозволяє визначити, коли рівень обслуговування може бути порушений. За допомогою TrueSight можна виявляти проблемні ресурси, виявляти можливий вплив цих проблем на роботу користувачів і завчасно вживати заходів, грунтуючись на даних, отриманих за допомогою автоматично фільтровану сповіщень із зазначенням ймовірної причини.

ІТ-аналітика

Новітні інструменти для аналізу неструктурованих даних, що надаються рішенням BMC TrueSight IT Data Analytics, доповнюють тісно інтегровані засоби моніторингу, управління подіями та компоненти, наявні в TrueSight Operations Management. Зіставляються всі дані ІТ-операцій (наприклад, метрика, події та дані журналів), що дозволяє отримати всю інформацію, необхідну для ефективної роботи ІТ-відділу. Крім того, оскільки BMC IT Data Analytics використовує існуючу інфраструктуру агентів TrueSight, забезпечується можливість використання єдиної консолі адміністрування, а значить, знижується вартість володіння.

Управління проміжним ПЗ

BMC TrueSight Middleware Management автоматично управляє продуктивністю проміжного програмного забезпечення, виконує адміністрування та контроль транзакцій, гарантуючи підтримку необхідного рівня продуктивності додатків. ІТ-спеціалісти отримують важливу контекстну інформацію, яка допомагає їм управляти середовищем проміжного програмного забезпечення в масштабах всієї компанії. Все це дозволяє зменшити простої за рахунок більш швидкого вирішення проблем.