Інженерні системи

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Центри обробки даних (ЦОД)

ЦОД

Інженерна інфраструктура центрів обробки даних

Сучасні великі вітчизняні компанії з розвиненими інформаційними системами і малий, і середній бізнес зі зростаючим рівнем автоматизації вимагають створення ефективних і технологічно передових рішень для організації збору, обробки та зберігання даних.

Компанія ProNET пропонує рішення з побудови Центру обробки та зберігання даних (ЦОД, дата центр), максимально орієнтованого на потреби Замовника, гнучко масштабуємого з урахуванням безперервного розвитку бізнесу.

Основні складові загальної структури ЦОД:

Сертифіковані спеціалісти ProNET забезпечують виконання повного комплексу робіт з побудови ЦОД "під ключ" в т.ч.:проектування, монтаж і тестування сукупності інфраструктурних підсистем, що в цілому визначає такі важливі показники як надійність, ефективність, безпеку і доступність інформаційних сервісів, впровадження системи з інвентаризації та документування інженерної та ІТ інфраструктури (FNT) 

Всі рішення забезпечені відповідним сервісним обслуговуванням.

Наші проекти

Національний банк України

Національний банк України

Пронет виконало роботи з проектування нового центру обробки даних Національного Банку України. Головні особливості проекту - це повний цикл проектування у 3D з використанням BIM моделей та у повній відповідності з вимогами TIER IV та державними стандартами та нормативами.
Подробиці