Каталог рішень

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Бізнес - додатки

Бізнес - додатки

Без використання бізнес-додатків діяльність будь-якої організації не може бути ефективною, впорядкованою та практичною. Спеціалізовані системи дозволяють автоматизувати практично всі сфери діяльності бізнесу: документообіг, ІТ-сервіси, обмін даними, технологічні, виробничі та логістичні процеси. Фахівці компанії ProNET мають багаторічний досвід розробки, кастомізації, впровадження та підтримки спеціалізованих бізнес-додатків, спрямованих на автоматизацію процесів діяльності бізнесу.
Подробиці
ІТ інфраструктура

ІТ інфраструктура

Основним фундаментом для діяльності будь-якої сучасної компанії є ІТ інфраструктура - стратегічний актив компанії. Правильно організована ІТ інфраструктура забезпечить оптимізацію витрат компанії і підвищення продуктивності використовуваних IT-сервісів. Наші фахівці мають багатий досвід побудови надійної, масштабованої, високопродуктивної ІТ інфраструктури, забезпечення її відмовостійкості, збереження даних і безпеки від зовнішніх та внутрішніх загроз.
Подробиці
Інженерні системи

Інженерні системи

Інженерні системи - основа інфраструктури будь-якої споруди. Вони являють собою комплекс технічних рішень, спрямованих на створення комфортних умов перебування персоналу в приміщенні, забезпечення роботи обладнання та на забезпечення життєдіяльності організації в цілому. Компанія ProNET надає кваліфіковану консультацію, проектування, монтаж і реалізацію комплексних проектів під завдання замовника. При цьому враховується оптимальне співвідношення ціна-якість при розгляді завдання будь-якої складності. У проектах застосовуються компоненти тільки високої якості від провідних світових компаній виробників.
Подробиці
Системи безпеки

Системи безпеки

Надійна безпека людини, житла, будівлі, підприємства, бізнесу - це один з головних показників успішності його діяльності і розвитку. Без забезпечення безпеки будь-який об'єкт рано чи пізно приречений на НС, будь то крадіжка, пожежа або будь-яка інша подія, чого цілком можна було б уникнути або звести до мінімальних наслідків, вчасно подбавши про превентивні заходи. Ми вітаємо комплексний підхід до забезпечення безпеки, що складається з комплексу заходів, спрямованих на протидію ризикам та загрозам, які передбачаються на конкретному об'єкті.
Подробиці