Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET - CRM з коннектором для інтеграції з 1С

08.07.2019


У травні 2019 стартував проект по реалізації прикладного рішення «CRM» на базі платформи власної розробки SkyNET. У липні 2019 року модуль прийнято у промислову експлуатацію. Такі короткі терміни обумовлені тим що платформа для автоматизації бізнес-процесів SkyNET має:

 • готові модулі з управління Завданнями і Документами
 • вбудований конструктор маршрутних схем
 • web-орієнтоване середовище розробки
 • конструктори форм та звітів
 • універсальний механізм інтеграції з інформаційними системами

Основною метою створення Рішення є автоматизація бізнес-процесу роботи та взаємодії менеджерів з продажу ProNET з Клієнтами.

Впровадження даного Рішення дозволило досягти наступних цілей:

 • Скоротити витрачання часу  співробітників відділу продажів на поточні завдання з обліку нових та ведення поточних Клієнтів
 • Автоматизувати рутинні операції з обліку Клієнтів, з якими ведеться робота на предмет продажу
 • Отримувати повідомлення (нагадування) на електронну пошту про заплановані заходи (дзвінки, зустрічі, відправка інформації)
 • Отримувати оперативну інформації про надходження грошових коштів від Клієнтів з фільтрацією по угодам та по продуктовим напрямкам компанії (інтеграція з 1С)
 • Планувати бюджети по надходженню коштів у розрізі Клієнт / продуктовий напрямок з урахуванням ймовірності угод
 • Отримувати статистичну та аналітичну звітність за результатами ефективності роботи відділу продажів для Керівництва нашої компанії

Повернутися до списку новин

Інші новини

Компанія ПРОНЕТ прийме участь у Ювілейній Конференції Advantech + ПРОКСИС™

Конференція буде проходити 8 жовтня 2019 року у Києві, у якій візьмуть участь запрошені технічні спеціалісти Advantech та понад 100 провідних українських фахівців. На конференції від компанії ПРОНЕТ спікером буде технічний директор Гришанков Андрій Львович.

Спеціалісти компанії ПРОНЕТ розробили модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання для системи моніторингу ІТ інфраструктури

Компанія ПРОНЕТ розробила систему резервного копіювання конфігурацій мережевого обладнання (Z-Backup), як додатковий модуль до системи моніторингу Zabbix.

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET – Електронний кабінет контрагента

Проаналізувавши потреби ринку, в компанії ПРОНЕТ було ініційовано розробку прикладного рішення на базі власної платформи SkyNET, яке отримало назву «Електронний кабінет контрагента».

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Компанія ProNET приступила до розробки нового модуля SkyNET-RPA - Роботизація бізнес-процесів

У червні 2019 стартував проект по реалізації модуля на базі платформи власної розробки SkyNET-RPA. Роботизація бізнес-процесів (Robotic Process Automation) - це використання передових інформаційних технологій для роботизації Ваших бізнес-процесів.

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.

ProNET взяла участь у семінарі компанії Dell EMC

Наші фахівці взяли участь у семінарі компанії Dell EMC «Dell Training Reboot Kyiv». Даний семінар був присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку клієнтських продуктів і рішень компанії Dell EMC.

Пройдено сертифікацію у Grandstream Academy

Один и фундаментальних напрямків злагодженої роботи бізнесу та його розвитку є надійне та швидке здійснення комунікацій. Вчасність прийняття рішень впливає на стосунки с клієнтом та успішність бізнесу. В рамках розвитку напрямку уніфікованих

Ми відвідали семінари компанії Hewlett Packard Enterprise

Фахівці компанії ProNET прийняли участь у декількох семінарах компанії Hewlett Packard Enterprise. Наші спеціалісти з відділу Систем обробки, збереження та захисту даних відвідали серію семінарів, які були присвячені