ІТ інфраструктура

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Мережі передачі даних

Постійне прагнення розвивати свій бізнес і забезпечувати його безперебійність функціонування вимагає від більшості Замовників інвестувати капітальні та операційні витрати в модернізацію і підтримку IT-інфраструктурних проектів. Невід'ємним базисом таких проектів є мережева інфраструктура, т.зв. мережа передачі даних, яка об'єднує всі комунікації компанії, впливає на надійність, гнучкість і динаміку прийняття бізнес-рішень.

Ґрунтуючись на нашому багаторічному досвіді та комплексному підході, ми пропонуємо Замовнику найсучасніші, захищені та уніфіковані мережі передачі даних. Наші Технічні можливості не обмежуються типовими технологіями або прив'язкою до єдиного вендору, що завжди дозволяє запропонувати Замовнику IT-рішення найбільш відповідне та оптимальне з точки зору ціна / якість.

Мережі передачі даних найбільш тісно пов'язані з іншими системами, в деяких з них грають ключову роль. Еволюція ринку інноваційних технологій і напрямків, а також рівень їх застосування, будь-то ЦОД, або система диспетчеризації,  диктує все нові тенденції до розвитку мереж.

На нашу думку, крім загальновідомих стандартних характеристик, таких як, гнучкість, масштабованість, відмовостійкість, надійність і т.д., сучасні мережі передачі даних повинні забезпечувати:

  • захищеність доступу до підключення в мережу (контроль доступу до портів активного мережевого обладнання, технології ААА (authentication, authorization, accounting), RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) і TACACS + (Terminal Access Controller Access Control System plus), специфікації 802.1 x)
  • автоматизацію поведінки в мережі (управління програмно визначеним доступом, аномальна поведінка в мережі, динамічне профілювання та політики)
  • мобільність та безшовний роумінг
  • прогнозування життєвого циклу (розуміння поточного статусу, ємності та впливу на бізнес-процеси, інтелектуальні системи моніторингу, поточні та майбутні витрати на утримання мережі)
  • перехід в «хмару» (як оптимізація IT-бюджетів компанії, централізація ресурсів)

Охоплюючи всі сектори економіки України (рітейл, фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, сільське господарство та ін.), в залежності від завдань та області застосування, ми виділяємо кілька піднапрямів мереж передачі даних:

  • провідні мережі передачі даних для ЦОД (Посилання на розділ «Центри обробки даних»), Enterprise і кампусів різних рівнів
  • промислові та захищені мережі передачі даних (здатність працювати безвідмовно в важких та нестандартних умовах експлуатації, при високому ЕМВ (електромагнітному випромінюванні), низьких та високих температурах, при високій волозі та зануренні у воду - до IP69)
  • бездротові мережі для LAN, MAN (Metro Area Networks) (охоплюють як найбільш поширені - WiFi-мережі на базі IEEE802.11a / b / g / n / ac, так і мережі для IoT (Internet of Things), промислового WiMAX (IEEE802 .16e))

Компетенції фахівців компанії ProNET дозволяють допомогти у вирішенні будь-яких завдань по мережах передачі даних. Наш комплексний підхід охоплює етапи як первинного обстеження, аудиту, закінчуючи технічною підтримкою , високотехнологічним розгортанням та інтеграцією з високорівневими бізнес-системами

У проектах застосовуються компоненти провідних світових виробників:

HPE, Cisco Systems, Aruba, Extreme Networks, Juniper, Dell, Ubiquiti, Mikrotik та ін.

Наші проекти

ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом кількох років компанія Пронет та ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») тісно співпрацюють. За 2016-2019 р.р. нами було виконано декілька контрактів, предметом яких було виконання робіт по модернізації, розширенню та супроводу, на базі розроблених проектів, інформаційного комплексу (СКС, ЛОМ) для ПрАТ «Вераллія Україна».
Подробиці
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет, на базі розробленого проекту, виконало контракт по модернізації розподіленої, захищенної інфраструктури ДП «Центр державного земельного кадастру».
Подробиці
Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Компанія ПРОНЕТ віконала проект по створенню ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»
Подробиці