Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Ми відвідали семінари компанії Hewlett Packard Enterprise

10.04.2019


Фахівці компанії ProNET прийняли участь у  декількох семінарах компанії Hewlett Packard Enterprise.

Наші спеціалісти з відділу Систем обробки, збереження та захисту даних  відвідали серію семінарів, які були присвячені огляду сучасного стану та перспективам розвитку серверних продуктів, систем зберігання та відповідних рішень компанії HPE.


Повернутися до списку новин

Інші новини

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.

ProNET взяла участь у семінарі компанії Dell EMC

Наші фахівці взяли участь у семінарі компанії Dell EMC «Dell Training Reboot Kyiv». Даний семінар був присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку клієнтських продуктів і рішень компанії Dell EMC.

Пройдено сертифікацію у Grandstream Academy

Один и фундаментальних напрямків злагодженої роботи бізнесу та його розвитку є надійне та швидке здійснення комунікацій. Вчасність прийняття рішень впливає на стосунки с клієнтом та успішність бізнесу. В рамках розвитку напрямку уніфікованих

Відбувся семінар , щодо продуктів та рішень компаній VMware та VEEAM

Фахівці компанії ProNET прийняли участь у семінарі компанії «МУК», що присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку продуктів та рішень компаній VMware та VEEAM.

Пройдено навчання на базі рішень компанії VMware

Фахівці компанії ProNET підвищили свою кваліфікацію та пройшли у навчальному центрі «МУК» навчання по впровадженню та обслуговуванню інфраструктури віртуальних робочих місць на базі рішень компанії VMware.

Компанія ProNET завершила проект по впровадженню Рішення Узгодження договірних документів в SkyNET.

У листопаді 2018 успішно завершився проект по впровадженню прикладного рішення «Узгодження договірних документів» на базі платформи власної розробки SkyNET.

Пройдено курс навчання Bosch Video Management System

Фахівці компанії ProNET з департаменту систем безпеки в черговий раз підтвердили свої професійні навички та знання систем Bosch. Було пройдено курс навчання Bosch

Ми відновили кваліфікаційний рівень «Enterprise» з VMware

Компанія ProNET відновила кваліфікаційний рівень «Enterprise» партнерства з VMware по програмі «Solution Provider».