Про компанію

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Компанія ProNET позиціонується на ринку України як компанія, що створює і впроваджує інтегровані ІТ-рішення, які забезпечують ефективне функціонування бізнесу замовника, що досягається завдяки високому професіоналізму та технічній експертизі співробітників компанії.

ІТ-рішення ProNET засновані на новітніх інформаційних технологіях і сучасних методиках організації та управління ІТ-активами підприємства замовника, включаючи його організаційну структуру та бізнес-процеси.

У 2010 році компанія отримала сертифікат, що підтверджує відповідність системи управління якістю міжнародним стандартам ISO 9001: 2009. Методологія управління великими проектами ProNET побудована відповідно до «Керівництва до Зводу знань з управління проектами (Керівництво PMBооk®)» Третє видання © 2004 PMI. Для управління проектом створюється спеціальна команда, адаптуються існуючі стандартні набори робочих процесів і процедур, що дозволяють завершити його у встановлені терміни, в належній якості та в певних бюджетних рамках. Для збільшення швидкості реакції на запити клієнтів і скорочення термінів усунення інцидентів в компанії впроваджена система Service Desk.

За 21 рік роботи на ІТ-ринку України компанія ProNET реалізувала більше 400 комплексних проектів на більш ніж 150 підприємствах державного, фінансового, індустріального та багатьох інших секторів економіки України, за що неодноразово була відзначена почесними нагородами та подяками, зібрала під своїм прапором команду фахівців високого класу, відкрила кілька регіональних представництв в Україні, отримала всі необхідні ліцензії для виконання робіт зі створення інформаційних систем, дата центрів, впровадження систем захисту інформації та систем традиційної безпеки:

Місія ProNET

Розробка і впровадження нових ефективних ІТ-рішень, які сприяють технологічному розвитку України та успіху наших партнерів і клієнтів.

Цінності ProNET

 • Клієнти - це основна наша цінність
 • Команда професіоналів - ми постійно підвищуємо рівень компетенцій своїх фахівців, щоб забезпечити своєчасне, творче та якісне вирішення поставлених клієнтом завдань
 • Відповідальність - ми відповідаємо за реалізовані нами проекти, забезпечуємо їх гарантійне та післягарантійне обслуговування, при цьому дотримуємося високих стандартів якості робіт і послуг

Стратегія розвитку ProNET

 • Новаторство. Постійний пошук, освоєння і впровадження інноваційних IT-технологій з метою підвищення успішності бізнесу наших клієнтів
 • Компетентність. Розширення сфер діяльності компанії за рахунок підвищення компетенції співробітників. Поступове збільшення частки консалтингових послуг в загальному обсязі прибутку компанії
 • Якість. Підтримка внутрішніх бізнес-процесів компанії на рівні міжнародних стандартів якості
 • Відповідальність. Ми беремо на себе відповідальність за всі етапи реалізації проектів, починаючи від передпроектного обстеження та пілотної розробки, до впровадження проекту, включаючи навчання персоналу і його подальшу технічну підтримку

Особливості співпраці з ProNET

 • Комплексний підхід до вирішення проблеми
 • Відповідальність за кінцевий результат
 • Управління проектами за стандартом PMBoK при впровадженні комплексних рішень
 • Професійна команда фахівців
 • Індивідуальний підхід - розробка і впровадження рішень, що відповідають конкретним завданням підприємства або організації
 • Власний інструментарій та ключові технології, необхідні для структуризації проекту або побудови рішення на основі готових модулів
 • Наявність відпрацьованих контактів високого рівня з провідними виробниками апаратних платформ, системного і мережевого програмного забезпечення
 • Можливість розвитку побудованої інформаційної системи, відповідно до зростання підприємства або організації

Наші проекти

ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом 2016-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури систем безпеки (СКУД). Метою модернізації було забезпечення контролю доступу на територію підприємства Замовника та контроль робочого часу.
Подробиці
ТОВ «РУДОМАЙН»

ТОВ «РУДОМАЙН»

Компанія Пронет виконала контракт з ТОВ «РУДОМАЙН» по виконанню проектних, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт з побудови системи охоронного відеоспостереження на об'єкті Шахта Артем 1,ГД ШУ, по підземного видобутку руди.
Подробиці
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет, на базі розробленого проекту, виконало контракт по модернізації розподіленої, захищенної інфраструктури ДП «Центр державного земельного кадастру».
Подробиці
ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Компанія Пронет виконала контракт з ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», за яким були реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по побудові аудіо візуального комплексу, з урахуванням розробки графічного інтерфейсу для інтерактивного управління елементами комплексу.
Подробиці
Промислово будівельна група «Ковальська»

Промислово будівельна група «Ковальська»

У рамках проекту виконано аудит існуючого стану справ (бізнес-процесів), розроблено проект, надано послуги з впровадження та, на разі, виконується технічна підтримка. У рамках проекту описані та реалізована автоматизація процесів Service Desk, інцидент менеджменту, база знань. Впроваджено систему моніторингу, яка охоплює усі активи та забезпечує проактивний моніторинг стану сервісів та інфраструктури.
Подробиці
Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Компанія ПРОНЕТ віконала проект по створенню ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»
Подробиці
ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій»

ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій»

Наша компанія реалізувала проект з впровадження ситеми моніторингу ІТ обладнання та web-сервісів в ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій».
Подробиці
ФЗ «Біофарма»

ФЗ «Біофарма»

Нашими спеціалістами було надано комплекс послуг з робіт по аналізу інформаційної системи, систем та політик інформаційної безпеки, а також робіт по проектуванню-реструктуризації та оптимізації інформаційної інфраструктури.
Подробиці
Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України

Працівники компанії ProNET надали консультаційні послуги з питань комп'ютерного аудиту та комп'ютерного апаратного забезпечення - послуги з проведення аудиту стану інженерних мереж та інформаційних систем центру обробки даних (ЦОД).
Подробиці
Universal Fish Company

Universal Fish Company

Завдання Забезпечити автоматизований облік продукції на етапах переробки та передачу даних в ERP для планування і обліку у виробничих процесах
Подробиці
Державне підприємство «Регіональні електричні мережі»

Державне підприємство «Регіональні електричні мережі»

Співробітники компанії ProNET надали комплекс послуг з робіт по аналізу інформаційної системи та аналізу бізнес-процесів Замовника. На підставі проведеного аналізу розроблено рекомендації та пропозиції щодо усунення знайдених архітектурних та конфігураційних недоліків та перебудові ІТ-інфраструктури Замовника.
Подробиці
Національний банк України

Національний банк України

Пронет виконало роботи з проектування нового центру обробки даних Національного Банку України. Головні особливості проекту - це повний цикл проектування у 3D з використанням BIM моделей та у повній відповідності з вимогами TIER IV та державними стандартами та нормативами.
Подробиці
Національне агентство з питань Державної служби

Національне агентство з питань Державної служби

Компанія ПРОНЕТ завершила впровадження системи електронного документообігу власної розробки – SkyNET у Національному агентстві з питань Державної служби.
Подробиці
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

У 2016 році компанія Пронет виконала декілька контрактів з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Серед наданих послуг: реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи системи охоронного відеоспостереження на південній виїзній ж/д горловині ст "Прокатна" послуги з обслуговування комплексної системи охоронного відеоспостереження і системи охорони периметра підприємства.
Подробиці

Ліцензії та сертифікати