Послуги

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Проектування інженерної та ІТ інфраструктури

Якісна розробка проектних рішень дозволяє організаціям і бізнесу значно оптимізувати витрати на побудову, експлуатацію та модернізацію інженерної та ІТ інфраструктури та в той же час досягти цілей, для яких будуються такі системи.

Головна наша перевага - це люди, які мають багаторічний досвід розробки та проектування систем найвищого рівня складності.

Ми виконуємо проектування як окремих систем, підсистем, так і комплексів для будівель і кампусів.

ProNET одна з небагатьох компаній, яка здійснює 3D проектування інженерної та ІТ інфраструктури з використанням BIM моделей, що значно скорочує терміни, економить ресурси, виключає ризики невідповідностей з суміжними системами на етапі будівництва і, в підсумку, полегшує подальшу експлуатацію.

Інженерна інфраструктура:

 ІТ інфраструктура:

Наші проекти

ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом 2016-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури систем безпеки (СКУД). Метою модернізації було забезпечення контролю доступу на територію підприємства Замовника та контроль робочого часу.
Подробиці
ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом кількох років компанія Пронет та ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») тісно співпрацюють. За 2016-2019 р.р. нами було виконано декілька контрактів, предметом яких було виконання робіт по модернізації, розширенню та супроводу, на базі розроблених проектів, інформаційного комплексу (СКС, ЛОМ) для ПрАТ «Вераллія Україна».
Подробиці
ТОВ «РУДОМАЙН»

ТОВ «РУДОМАЙН»

Компанія Пронет виконала контракт з ТОВ «РУДОМАЙН» по виконанню проектних, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт з побудови системи охоронного відеоспостереження на об'єкті Шахта Артем 1,ГД ШУ, по підземного видобутку руди.
Подробиці
ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Компанія Пронет виконала контракт з ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», за яким були реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по побудові аудіо візуального комплексу, з урахуванням розробки графічного інтерфейсу для інтерактивного управління елементами комплексу.
Подробиці
Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Компанія ПРОНЕТ віконала проект по створенню ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»
Подробиці
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет виконало контракт з проведення аудиту та розробки проекту по модернізації інфраструктури ДП «Центр державного земельного кадастру» для створення катастрофостійкого, захищенного рішення.
Подробиці
ТОВ «Лузанівка»

ТОВ «Лузанівка»

Працівниками компанії ProNET для дистриб'юторської компанії «Лузанівка» виконано контракт з проведення ИТ аудиту. За контрактом надано комплекс послуг з робіт по аналізу інформаційної системи, систем та політик інформаційної безпеки, а також робіт по проектуванню-реструктуризації та оптимізації інформаційної інфраструктури , і на підставі проведеного аналізу розроблено рекомендації та пропозиції щодо усунення знайдених архітектурних та конфігураційних недоліків та перебудові інформаційної системи та бізнес-процесів Замовника.
Подробиці
ПАТ «Запоріжвогнетрив»

ПАТ «Запоріжвогнетрив»

Компанія Пронет виконала контракт з ПАТ «Запоріжвогнетрив», за яким були реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по побудові аудіо візуального комплексу.
Подробиці
Національний банк України

Національний банк України

Пронет виконало роботи з проектування нового центру обробки даних Національного Банку України. Головні особливості проекту - це повний цикл проектування у 3D з використанням BIM моделей та у повній відповідності з вимогами TIER IV та державними стандартами та нормативами.
Подробиці
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

У 2016 році компанія Пронет виконала декілька контрактів з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Серед наданих послуг: реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи системи охоронного відеоспостереження на південній виїзній ж/д горловині ст "Прокатна" послуги з обслуговування комплексної системи охоронного відеоспостереження і системи охорони периметра підприємства.
Подробиці
Торгова мережа

Торгова мережа "MoYo"

Протягом 2009-2013 років компанія Пронет надала комплекс послуг для мережі магазинів MOYО. Були виконані такі роботи: Побудова захисту периметра мережі і віддаленого доступу Побудова захищеної розподіленої мережевої інфраструктури Побудова внутрішньої інформаційної інфраструктури
Подробиці