Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Пройдено сертифікацію у Grandstream Academy

12.04.2019


Один и фундаментальних напрямків злагодженої роботи бізнесу та його розвитку є надійне та швидке здійснення комунікацій. Вчасність прийняття рішень впливає на стосунки с клієнтом та успішність бізнесу. В рамках розвитку напрямку уніфікованих комунікацій наша компанія продовжує підвищувати та поглиблювати компетенції. Наразі наші спеціалісти пройшли сертифікацію у Grandstream Academy та отримали статус  Grandstream Certified Specialist по напрямку UC Solution.

Продукція Grandstream Networks має широкі можливості по підготовці комплексних IT-рішень. Використовуючи в якості ядра IP-АТС UCM та спеціалізоване ПЗ можна створити рішення, що дозволяє миттєво отримувати оперативні дані будь-яких процесів прямо на екран телефону, підтримувати двухсторонній чат і миттєво здійснювати реагування та зв’язок з необхідними учасниками процесу.

Продуктова лінійка обладнання компанії Grandstream Networks включає IP-телефони до рівня середнього та крупного бізнесу, DECT та SIP-телефони,  VoIP шлюзи, IP-АТС, відеодомофони, IP-камери, системи відео- та аудіоконференцзв’язку, мереже та WiFi обладнання.

Grandstream Networks – один з ведучих виробників обладнання IP-телефонії та IP-відеонагляду. Компанія були основана колективом приватних підприємців у США в 2002 році.


Повернутися до списку новин

Інші новини

Snow Software - система управління програмними активами

Snow Software - лідер ринку управління програмними активами (SAM) Сучасні компанії з часом розвиваються, зростають і ускладнюється їхня інформаційна система, метою якої є вирішення ключових для бізнесу завдань.

РІШЕННЯ З КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ І МАСКИ НА ОБЛИЧЧІ ВІД Commend

РІШЕННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ Австрійський виробник Commend пропонує актуальне для часів всесвітньої пандемії рішення щодо забезпечення виконання правил гігієни та захисту працівників від можливого зараження. Комплект обладнання ThermoScan надає можливість автоматичної перевірки відповідності вимогам щодо наявності маски на обличчі та перевірки температури тіла.

ЗВ'ЯЗОК У СТЕРИЛЬНИХ ЗОНАХ від COMMEND

У теперішні важкі часи, особливо коли небезпека вірусу пандемії потребує спеціальних гігієнічних заходів, інтерком термінали COMMEND з передньою панеллю, що покрита спеціальною захисною плівкою пропонують чудову можливість залишатися на зв’язку.

Компанія ПРОНЕТ прийме участь у Ювілейній Конференції Advantech + ПРОКСИС™

Конференція буде проходити 8 жовтня 2019 року у Києві, у якій візьмуть участь запрошені технічні спеціалісти Advantech та понад 100 провідних українських фахівців. На конференції від компанії ПРОНЕТ спікером буде технічний директор Гришанков Андрій Львович.

Спеціалісти компанії ПРОНЕТ розробили модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання для системи моніторингу ІТ інфраструктури

Компанія ПРОНЕТ розробила систему резервного копіювання конфігурацій мережевого обладнання (Z-Backup), як додатковий модуль до системи моніторингу Zabbix.

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET – Електронний кабінет контрагента

Проаналізувавши потреби ринку, в компанії ПРОНЕТ було ініційовано розробку прикладного рішення на базі власної платформи SkyNET, яке отримало назву «Електронний кабінет контрагента».

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET - CRM з коннектором для інтеграції з 1С

У травні 2019 стартував проект по реалізації прикладного рішення «CRM» на базі платформи власної розробки SkyNET. У липні 2019 року модуль прийнято у промислову експлуатацію.

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Компанія ProNET приступила до розробки нового модуля SkyNET-RPA - Роботизація бізнес-процесів

У червні 2019 стартував проект по реалізації модуля на базі платформи власної розробки SkyNET-RPA. Роботизація бізнес-процесів (Robotic Process Automation) - це використання передових інформаційних технологій для роботизації Ваших бізнес-процесів.

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.