Портфоліо

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Промислово будівельна група «Ковальська»

«Пронет Бізнес технології» виконало  перший етап проекту з впровадження системи автоматизації процесів ITIL/ITSM та системи моніторингу сервісів та ІТ інфраструктури для Промислово - будівельної групи «Ковальська», Основними цілями якого є:

  • Скорочення часу ліквідації несправностей та збоїв компонентів інфраструктури ІТ;
  • Підвищення ступеня готовності інфраструктури ІТ за рахунок скорочення часу простоїв;
  • Зменшення негативного впливу інцидентів в роботі ІТ інфраструктури на бізнес процеси за рахунок випереджального реагування на такі інциденти;
  • Підготовка персоналу Замовника для максимально самостійного розвитку та супроводу системи.

У рамках проекту виконано аудит існуючого стану справ (бізнес-процесів), розроблено проект, надано послуги з впровадження  та, на разі, виконується  технічна підтримка.  У рамках проекту описані та  реалізована автоматизація  процесів Service Desk, інцидент менеджменту, база знань. Впроваджено систему моніторингу, яка охоплює усі активи та забезпечує проактивний моніторинг стану сервісів та інфраструктури. Проект реалізовано на продуктах OTRS (автоматизація процесів ITIL/ ITSM) та системи моніторингу ключових сервісів на базі розширень власної розробки Zabbix PM.


Інші реалізовані проекти

ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря»

На протязі 2016-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури систем безпеки (СКУД). Метою модернізації було забезпечення контролю доступу на територію підприємства Замовника та контроль робочого часу.

ПрАТ “Консюмерс-Скло-Зоря”

На протязі кількох років компанія Пронет та ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» тісно співпрацюють. За 2016-2019 р.р. нами було виконано декілька контрактів, предметом яких було виконання робіт по модернізації, розширенню та супроводу, на базі розроблених проектів, інформаційного комплексу (СКС, ЛОМ) для ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря».

ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Компанія Пронет виконала контракт з ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», за яким були реалізовані роботи по модернізації аудіо візуального комплексу та інтеграції системи відео конференц зв'язку.

ТОВ «РУДОМАЙН»

Компанія Пронет виконала контракт з ТОВ «РУДОМАЙН» по виконанню проектних, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт з побудови системи охоронного відеоспостереження на об'єкті Шахта Артем 1,ГД ШУ, по підземного видобутку руди.

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет, на базі розробленого проекту, виконало контракт по модернізації розподіленої, захищенної інфраструктури ДП «Центр державного земельного кадастру».

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет виконало контракт по модернізації серверного парку та віртуального середовища основного та резервного ЦОД з використанням обладнання Dell для ДП «Центр державного земельного кадастру». До складу послуг входило постачання обладнання та роботи з введення в експлуатацію.

ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Компанія Пронет виконала контракт з ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», за яким були реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по побудові аудіо візуального комплексу, з урахуванням розробки графічного інтерфейсу для інтерактивного управління елементами комплексу.

ПАО «Запоріжсталь»

Компанія Пронет на протязі 2016 - 2018 років виконала декілька контрактів з ПАО «Запоріжсталь». Серед наданих послуг: модернізація парку промислових ПК, що використовуються в системі автоматизації вагових модернізація систем візуалізації диспетчерських, з використання устаткування Samsung

ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря»

На протязі 2017-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури відеоспостереження. Метою модернізації було забезпечення безпеки працівників підприємства Замовника та контроль робочого процесу.

ТОВ «Кронас-Трейд»

Спеціалісти ProNET виконали комплекс консультаційних послуг, щодо перебудови, оптимізації та реорганізації ІТ-інфраструктури при переїзді центрального офісу до нового приміщення Замовника. За результатами проведеного аналізу розроблено рекомендації та пропозиції, щодо усунення знайдених архітектурних та конфігураційних недоліків та перебудові ІТ-інфраструктури ЦО Замовника.