Послуги

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Радіопланування

Практично в кожній галузі економіки, будь-то готельний бізнес, охорона здоров'я, ритейл, чи освіта, безперервно зростає потреба в створенні швидкої і безпечної бездротової інфраструктури.

Чому це важливо компаніям, яка допомога і загрози для бізнесу?

Якщо у вас немає добре розробленої цифрової стратегії, Ви залишаєтеся уразливими, оскільки в цей же час конкуренти створюють базу потенційних клієнтів, які вважають за краще працювати в Інтернеті. Вони будуть повільно розривати Ваші бізнес-зв'язки, що в подальшому призведе до зменшення прибутку і стагнації самого бізнесу. Компанії з сильною цифровою присутністю стають сильнішими, а компанії без них - слабшими.

Зараз, крім інших напрямків, саме WiFi є невід'ємною і нагальною потребою для більшості галузей. Правильний підхід до проектування WiFi мережі (т.зв. радіопланування) дозволить Вам заощадити на етапі капітальних витрат в період впровадження, оптимізувати операційні витрати і найбільш швидко повернути вкладені інвестиції (ROI) - в результаті, перетворити бездротову мережу в один з невід'ємних інструментів розвитку бізнесу .

Що ми пропонуємо, як ми це робимо?

Для вирішення завдань побудови та оптимізації бездротових мереж Замовника, ми використовуємо наш досвід і знання в поєднанні зі спеціалізованим програмно-апаратним комплексом.

Проведення нами радіопланування передбачається в 5-ть обов'язкових технічних етапів:

  • консалтинг, формування технічних вимог і завдання
  • комплексне обстеження на сайті Замовника
  • предиктивне радіопланування - моделювання, т.зв. Planning
  • верифікація результатів, т.зв. Site Survey
  • документування і звітність

Для більш вузьких завдань і складних об'єктів ми виконуємо радіопланування в 3D вимірі.

При цьому моделювання та аналітика в 3D дозволяє забезпечити достовірність реальних результатів на 98%.

Невід'ємною частиною після впровадження є підтримка в «ідеальному» стані WiFi мережі компанії. Як правило, ми забезпечуємо подальший її супровід з підключенням системи моніторингу та регулярною інспекцією. Це дозволяє відстежувати динаміку зміни показників за період життя мережі, попереджати і вирішувати технічні питання, відстежувати відповідність поточним безнес-завданням, а значить надати Вашій мережі та пов'язаних з нею бізнес-процесам найвищого рівня стабільності та працездатності.

У більшості компаній на завершальному етапі впроваджуються розширені сучасні сервіси на базі Seamless Roaming (безшовного роумінгу), аналітики Locating (позиціонування) і активної безпеки. Цей підхід автоматизує бізнес-процеси, економить ресурси компанії, розширює сфери надання послуг та захищає бізнес від проникнення ззовні.

Крім вирішення завдань з проектування (радіопланування) і обслуговування бездротової WiFi мережі, необхідно виконувати комплекс процедур і алгоритмів з перевірки мережі:

  • на безпечність (рівень загроз і вплив на системи компанії)
  • ємність (апаратну, системну, канальну, попередження інтерференцій)
  • відповідність архітектури (топологія мережі, контролерні / безконтролерні системи) і конфігурацій, аудит логів і даних суміжного обладнання систем

В цілому всі перераховані вище засоби дозволять забезпечити найбільш ефективну роботу WiFi мережі для Вашої компанії, і тих сервісів, які забезпечуються і взаємодіють за допомогою бездротових комунікацій.

В Enterprise сегменті ми зосереджені на роботі з лідерами в галузі - Cisco Systems, Aruba Networks, Ruckus Wireless, Extreme Networks.