Системи безпеки

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Системи безпеки (ОС, відеонагляд, СКуД)

Ми вітаємо комплексний підхід до забезпечення безпеки, що складається з комплексу заходів, спрямованих на протидію ризикам та загрозам, які передбачаються на конкретному об'єкті. На жаль, немає якогось єдиного шаблону, за яким можна було б захиститися від всіх бід. Кожен об'єкт унікальний і вимагає індивідуального підходу, всебічного аналізу та дуже часто нетривіального підходу і рішень, адже важливий результат, а його при правильному підході завжди видно практично відразу.

Наша компанія пропонує послуги по забезпеченню об'єктів всіма необхідними системами безпеки, що включають:

а також інші системи, які потрібні для надійного захисту об'єкта.

Ми застосовуємо індивідуальний та комплексний підхід, допомагаємо нашим клієнтам правильно і максимально повно оцінити всілякі загрози та пропонуємо надійні засоби захисту.

Наші послуги включають в себе: консалтинг, розробку концепції, технічного завдання, проектування, роботи по впровадженню та сервісну підтримку впроваджених систем і комплексів.

Наші фахівці мають великий досвід впровадження складних технічних комплексів, інтеграції в єдину систему управління, взаємодії з суміжними системами, володіють всіма необхідними знаннями та компетенціями для якісного і швидкого вирішення поставлених завдань.

У своїй роботі ми застосовуємо технології, розробки та обладнання провідних світових виробників, таких як BOSCH Security, HID Global, AXIS Communications, Panasonic Security, Milestone Systems, Xtralis і ін.

 

Система охоронно-тривожної сигналізації (Intrusion Detection and Alarm System) - це програмно-апаратне технічне рішення для виявлення та оповіщення про проникнення на об'єкт, що охороняється.

Для виявлення застосовуються охоронні сповіщувачі - електротехнічні прилади, що дозволяють виділяти корисні сигнали із загального фону сигналів і перешкод, що володіють вбудованою мікропроцесорною логікою з різними алгоритмами обробки. Їх безліч різних типів - оптико-електронні, ультразвукові, ємнісні, радіохвильові, акустичні, п'єзоелектричні, магнітоконтактні та ін. Той чи інший сповіщувач або їх комбінація вибирається виходячи з поставленого завдання щодо захисту об'єкта, навколишнього оточення та умов експлуатації.

Для збору сигналів, які надходять із сповіщувачів, їх обробки, управління та передачі сповіщень використовуються приймально контрольні прилади. Вони, як правило, складаються з центрального процесорного блоку, модулів розширення, модулів управління, а також комунікаційних модулів для взаємодії по різних каналах зв'язку. Дані прилади повинні володіти автономним електроживленням, здатним забезпечувати працездатність всієї системи досить довгий час (до 48 годин).

Передача сигналів сповіщення та оповіщення можлива всіма доступними каналами зв'язку - дротяними (аналоговими або цифровими), бездротовими, через Інтернет.

Сучасні системи здатні також виконувати функції або бути складовою частиною Smart House, BMS, взаємодіяти з іншими системами безпеки і забезпечення будівлі.

 

Система контролю та управління доступом (Physical Access Control System) - це сукупність програмно-апаратних технічних засобів для забезпечення обмеженого контрольованого переміщення по об'єкту з ідентифікацією людей і / або транспорту.

У СКУД використовуються різні способи ідентифікації: RFID / NFC, біометричні дані, унікальний числовий або графічний код (Barcode, QR, ...), а також їх поєднання.

У якості перегороджуючих пристроїв використовуються електрокеровані замки, турнікети, шлагбауми, електроприводні ворота, болларди, шлюзові кабіни та ін.

СКУД крім основного свого функціоналу, можуть виконувати також функції або бути складовою частиною систем обліку персоналу, обліку робочого часу та нарахування заробітної плати, обліку товарно-матеріальних цінностей, управління підприємством, автоматизації послуг, автоматизації технологічних процесів та багатьох інших.

СКУД можуть інтегруватися з іншими системами безпеки на об'єкті, зокрема з системою відеоспостереження або охоронною сигналізацією і виконувати різні сценарії на програмному або апаратному рівні.

Оскільки СКУД, як правило, обладнуються проходи в будівлі, які часто є евакуаційними виходами, а також ліфти, при впровадженні дуже важливо забезпечити її взаємодію з системою протипожежного захисту для розблокування проходів в разі пожежної небезпеки.

 

Система відеоспостереження (Video Surveillance System) - це програмно-апаратний технічний комплекс із застосуванням оптико-електронних пристроїв, призначений для візуального контролю, запису  та аналізу зображень.

Для сучасної системи відеоспостереження підходить абсолютно будь-який спосіб ведення зйомки - будь то спеціалізована відеокамера або камера мобільного телефону, а також будь-який спосіб перегляду - комп'ютерний або мобільний додаток, web-браузер або хмарний сервіс. Головним і невід'ємним компонентом системи відеоспостереження є система передачі даних, розробці якої необхідно приділяти особливу увагу, з огляду на досить великий обсяг даних, що формується і передається системою в режимі реального часу.

Трендом де-факто на сьогоднішній день є мережеве (IP) відеоспостереження. Мережеві відеокамери і відеореєстратори є в каталозі не тільки нішевих виробників охоронного обладнання, а й будь-якого виробника або постачальника мережевого обладнання та ІТ рішень. Практично всі виробники систем зберігання даних мають рішення для відеоспостереження. Кількість брендів і торгових марок обчислюється десятками тисяч, виробники розробляють відкриті протоколи і стандарти, що дозволяють інтегрувати обладнання різних виробників один з одним, мережеві стандарти адаптуються під потреби ринку відеоспостереження. Колись замкнуте охоронне відеоспостереження CCTV сьогодні бадьоро займає значну і значиму нішу в Internet of Things і Smart City.

При цьому не варто забувати про першочергову функцію системи відеоспостереження - гарантована фіксація всіх подій в будь-який час і в будь-якій обстановці. Тому до вибору обладнання для відеоспостереження варто підходити ретельно, спираючись не тільки на прайс або дані інфолистів, але і на результати випробувань в польових умовах, порівняльних тестів, консультації фахівців.

Важливу роль у розвитку систем відеоспостереження займає відеоаналітіка - програмні алгоритми, що працюють на основі технологій MV, AI і Big Data, що дозволяють аналізувати відеоконтент і виділяти з нього різну корисну інформацію. Прикладом успішної реалізації таких алгоритмів можна вважати автоматичні комплекси відеофіксації правопорушень, ритейл-аналітику, розпізнавання і пошук людей, транспорту і т.д.

Наші проекти

ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом 2016-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури систем безпеки (СКУД). Метою модернізації було забезпечення контролю доступу на територію підприємства Замовника та контроль робочого часу.
Подробиці
ТОВ «РУДОМАЙН»

ТОВ «РУДОМАЙН»

Компанія Пронет виконала контракт з ТОВ «РУДОМАЙН» по виконанню проектних, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт з побудови системи охоронного відеоспостереження на об'єкті Шахта Артем 1,ГД ШУ, по підземного видобутку руди.
Подробиці
ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом 2017-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Вераллія Україна» по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури відеоспостереження. Метою модернізації було забезпечення безпеки працівників підприємства Замовника та контроль робочого процесу.
Подробиці
Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Компанія ПРОНЕТ віконала проект по створенню ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»
Подробиці
ПАТ «Запоріжвогнетрив»

ПАТ «Запоріжвогнетрив»

Компанія Пронет виконала контракт з ПАТ «Запоріжвогнетрив», за яким були реалізовані монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по побудові СКУД і сигналізації на об'єкті "Автовиїзна". Додатково, у зоні проїзду та догляду автомобільної техніки було встановлено системи шлагбаумів.
Подробиці
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

У 2016 році компанія Пронет виконала декілька контрактів з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Серед наданих послуг: реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи системи охоронного відеоспостереження на південній виїзній ж/д горловині ст "Прокатна" послуги з обслуговування комплексної системи охоронного відеоспостереження і системи охорони периметра підприємства.
Подробиці