Системи безпеки

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Інтерком системи Commend

Системи Інтерком зв'язку
(спеціальний багатофункціональний селекторний зв'язок)

Обладнання  системи Інтерком-зв'язку виробництва COMMEND (Австрія) охоплює широкий спектр потреб від простих дверних переговорних домофонів до складних комплексних рішень. Концепція дизайну пристроїв Commend гарантує, що різні системи безпеки, такі як відеоспостереження, контроль доступу, мобільний радіозв'язок і т.д. об'єднуються, щоб сформувати єдину, просту у використанні та управлінні платформу.

Надійний зв'язок забезпечує спокій та підтримку людям у різних обставинах, будь то станції метрополітену, міські центри, підземні парковки, промислові об'єкти зі складними умовами експлуатації, приміщення з вибухонебезпечними середовищами, чисті приміщення медичних установ або лабораторій, в'язниці.

Інтерком термінали

интерком терминалы

Інтерком-термінали системи забезпечують Handsfree дуплексний зв'язок (OpenDuplex®) по аналоговим, пропрієтарним цифовим, VoIP / SIP інтерфейсам. Кришталево чистий звук передається по лініях зв'язку зі смугою відтворюваних частот до 16 кГц. Система шумопониження та адаптивного регулювання гучності дозволяє підлаштовувати рівень звуку під навколишній шум.

Система забезпечує пріоритетність обробки викликів. Екстрені виклики передаються з найвищим пріоритетом і скидають звичайний сеанс зв'язку.

Забезпечується постійний контроль справності каналу зв'язку аж до контролю працездатності мікрофона, гучномовця і кнопок управління на терміналах.

Інтерком термінали COMMEND з передньою панеллю, що покрита спеціальною захисною плівкою пропонують чудову можливість забезпечення зв'язку у стерильних зонах.

Система забезпечує групові виклики і конференц-зв'язок.

У складі обладнання присутні компоненти для створення систем гучного оповіщення, причому гучномовці мають можливість двостороннього зв'язку. Це дає можливість не тільки відтворювати як попередньо записані повідомлення  і оголошення диспетчера з мікрофона, так і контролювати звукову обстановку в обладнаному приміщенні. Система надає можливість отримання диспетчером екстреного виклику з певної зони при перевищенні встановленого фонового рівня звуку, наприклад при криках, пострілах  та ін. Забезпечується можливість запису переговорів і ведення протоколу про всі події в системі.

Стандартно в терміналах є релейні виходи які можуть керувати виконавчими пристроями (шлагбауми, замки, освітлення, сирени) по команді з диспетчерського пульта управління. Також стандартно присутні і входи, які контролюють до п'яти станів шлейфів / зовнішніх датчиків. Ці особливості обладнання виявляються затребуваними в різних системах управління будівлею і для інтеграції з традиційними системами безпеки.

Гнучкі можливості комплектації

Термінали стандартно можуть укомплектовуватися відеокамерами, зчитувачами контролю доступу, можуть бути обладнані індукційними петлями для передачі звуку на слухові апарати слабочуючих людей та іншими модулями розширення.

Склад рішення Commend

Крім інтерком терміналів для різних застосувань в портфелі Commend є такі продукти:

1. Віртуальні Інтерком термінали у вигляді софтверних Intercom Clients для різних платформ:

  • Software Intercom Client для Windows®
  • Software Intercom Client для Android®
  • Software Intercom Client для iOS®

2. Інтерком системи управління

Пульти управління Commend забезпечують повний огляд всіх компонентів системи, дозволяючи персоналу швидко вживати заходів у надзвичайних ситуаціях.

Інтерком сервери

Commend пропонує інтерком сервери для організації зв'язку аналогових, цифрових, IP SIP / VoIP пристроями:

Модулі розширення

 

Масштабування та інтеграція

Система може нарощуватися не тільки використовуючи локальну мережу, а й через Інтернет по всьому світу. Причому це буде єдина, централізовано контрольована система.

У систему можуть бути включені існуючі як традиційні телефонні мережі, так і мобільні і VoIP телефонні абоненти. Забезпечується інтеграція з системами зв'язку Tetra.

Інтерком-система Commend має інтерфейси для інтеграції з рядом сторонніх систем відеоспостереження, контролю доступу.

За допомогою наявного інтерфейсу OPC-сервера можливо зробити інтеграцію з будь-якою системою, що підтримує специфікацію OPC Unified Architecture.

Наші співробітники допоможуть Вам розробити та впровадити комплексне рішення Commend, яке буде відповідати сфері діяльності Вашої організації та поставленим задачам.