ІТ інфраструктура

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Системи зберігання та обробки даних

СХД

Інформація - це основний актив у сучасному світі. Обсяги даних постійно зростають і від уміння ефективно з ними працювати, компанії та організації отримують додаткові переваги.

Основні вимоги до роботи з даними - це забезпечити їх отримання, обробку, зберігання, захист і доступність за заданими параметрами, тобто в необхідний для виконання завдань час.

Виходячи їх цього, організації будують або власні системи зберігання та обробки даних, або користуються хмарними (зовнішніми) сервісами, або використовують комбіновані (гібридні) рішення. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки, і його вибір залежить від оптимального співвідношення потреб бізнесу / організації до вартості реалізації і володіння.

Наша компанія має великий досвід реалізації проектів, як з побудови власних систем зберігання і обробки даних, так і з переводу такої інфраструктури в «хмари», або створення гібридних рішень.

Проекти зі зберігання і обробки даних, часто, є комплексними рішеннями, і, як правило, їх реалізація включає в себе складові та суміжні інфраструктурні системи:

Ми пропонуємо нашим клієнтам, як комплексний підхід до вирішення даного завдання, так і реалізацію окремих підсистем в рамках розширення / оптимізації існуючих систем. Для реалізації таких рішень ми маємо висококваліфікований персонал з великим досвідом в реалізації найскладніших проектів, партнерські відносини високого рівня з виробниками програмного і апаратного забезпечення, налагоджені механізми ефективного управління проектами.

У  проектах ми застосовуємо продукти провідних світових виробників:

Cisco, Commvault, Dell, HP, HPE, Lenovo, Microsoft, NetApp, Veeam, Veritas, VMware та ін.

Беручи до уваги, що все більший зсув в бік концепції т.зв. програмно-обумовленого центру обробки даних - це одна з основних тенденцій розвитку сучасних ІТ-інфраструктурних систем, ми, в нашому портфелі рішень, маємо також відповідні варіанти реалізації систем зберігання і обробки даних: СЗД, які визначаються програмно та системи для побудови гіперконвергентної інфраструктури (HCI).

Для вибору найбільш ефективного вирішення ми проводимо моделювання рішень у власному центрі розробки та на підставі цього, з урахуванням побажань замовника, пропонуємо найбільш оптимальні рішення існуючих задач.

Наші проекти

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет, на базі розробленого проекту, виконало контракт по модернізації розподіленої, захищенної інфраструктури ДП «Центр державного земельного кадастру».
Подробиці
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет виконало контракт по модернізації серверного парку та віртуального середовища основного та резервного ЦОД з використанням обладнання Dell для ДП «Центр державного земельного кадастру». До складу послуг входило постачання обладнання та роботи з введення в експлуатацію.
Подробиці