Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Спеціалісти ProNET отримали сертифікат по ITIL

26.08.2018


Сертифіковані спеціалісти по ITIL.

У серпні 2018 співробітники компанії ПРОНЕТ успішно пройшли курси по ITIL від IT Education Academy.

Дані очні курси були присвячені принципам ефективної організації роботи ІТ підрозділів і дозволили набути навичок:

  • Про ключових принципах методології ITIL (бібліотека кращих практик ІТ-послуг) і рекомендаціях ITSM (менеджмент ІТ-послуг)
  • Про основні засади взаємовідносин ІТ і бізнесу в рамках моделі життєвого циклу ІТ-послуг
  • Практичні рекомендації щодо впровадження процесів ITIL / ITSM в організації.

Повернутися до списку новин

Інші новини

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.

ProNET взяла участь у семінарі компанії Dell EMC

Наші фахівці взяли участь у семінарі компанії Dell EMC «Dell Training Reboot Kyiv». Даний семінар був присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку клієнтських продуктів і рішень компанії Dell EMC.

Пройдено сертифікацію у Grandstream Academy

Один и фундаментальних напрямків злагодженої роботи бізнесу та його розвитку є надійне та швидке здійснення комунікацій. Вчасність прийняття рішень впливає на стосунки с клієнтом та успішність бізнесу. В рамках розвитку напрямку уніфікованих

Ми відвідали семінари компанії Hewlett Packard Enterprise

Фахівці компанії ProNET прийняли участь у декількох семінарах компанії Hewlett Packard Enterprise. Наші спеціалісти з відділу Систем обробки, збереження та захисту даних відвідали серію семінарів, які були присвячені

Відбувся семінар , щодо продуктів та рішень компаній VMware та VEEAM

Фахівці компанії ProNET прийняли участь у семінарі компанії «МУК», що присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку продуктів та рішень компаній VMware та VEEAM.

Пройдено навчання на базі рішень компанії VMware

Фахівці компанії ProNET підвищили свою кваліфікацію та пройшли у навчальному центрі «МУК» навчання по впровадженню та обслуговуванню інфраструктури віртуальних робочих місць на базі рішень компанії VMware.

Компанія ProNET завершила проект по впровадженню Рішення Узгодження договірних документів в SkyNET.

У листопаді 2018 успішно завершився проект по впровадженню прикладного рішення «Узгодження договірних документів» на базі платформи власної розробки SkyNET.

Пройдено курс навчання Bosch Video Management System

Фахівці компанії ProNET з департаменту систем безпеки в черговий раз підтвердили свої професійні навички та знання систем Bosch. Було пройдено курс навчання Bosch