Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Старт реалізації внутрішнього проекту - Узгодження договірних документів в SkyNET

08.10.2018


У жовтні 2018 стартував проект по реалізації прикладного рішення «Узгодження договірних документів» на базі платформи власної розробки SkyNET.

Основною метою створення Рішення є автоматизація бізнес-процесу узгодження і підписання Договірних документів в нашій компанії.

Впровадження даного  Рішення дозволить досягти наступних цілей:

  • Скоротити витрачання часу співробітників на підготовку, узгодження і підписання Договірних документів
  • Автоматизувати рутинні операції з пересилання Договірних документів на узгодження або доопрацювання конкретним учасникам бізнес-процесу
  • Отримати статистичну та аналітичну звітності по роботі з Договірними документами

Особливістю даного проекту стала розробка комплексного Рішення в складі:

  • Платформи для автоматизації бізнес-процесів SkyNET з готовими модулями з управління Документами
  • Прикладної розробки на базі вбудованого Конструктора маршрутних схем і web-орієнтованого середовища розробки
  • Механізму перегляду історичних даних, вивантажених з виведеної з експлуатації системи електронного документообігу

Повернутися до списку новин

Інші новини

Спеціалісти компанії ПРОНЕТ розробили модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання для системи моніторинга ІТ інфраструктури

Компанія ПРОНЕТ розробила систему резервного копіювання конфігурацій мережевого обладнання (Z-Backup), як додатковий модуль до системи моніторингу Zabbix.

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET - CRM з коннектором для інтеграції з 1С

У травні 2019 стартував проект по реалізації прикладного рішення «CRM» на базі платформи власної розробки SkyNET. У липні 2019 року модуль прийнято у промислову експлуатацію.

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.

ProNET взяла участь у семінарі компанії Dell EMC

Наші фахівці взяли участь у семінарі компанії Dell EMC «Dell Training Reboot Kyiv». Даний семінар був присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку клієнтських продуктів і рішень компанії Dell EMC.

Пройдено сертифікацію у Grandstream Academy

Один и фундаментальних напрямків злагодженої роботи бізнесу та його розвитку є надійне та швидке здійснення комунікацій. Вчасність прийняття рішень впливає на стосунки с клієнтом та успішність бізнесу. В рамках розвитку напрямку уніфікованих

Ми відвідали семінари компанії Hewlett Packard Enterprise

Фахівці компанії ProNET прийняли участь у декількох семінарах компанії Hewlett Packard Enterprise. Наші спеціалісти з відділу Систем обробки, збереження та захисту даних відвідали серію семінарів, які були присвячені

Відбувся семінар , щодо продуктів та рішень компаній VMware та VEEAM

Фахівці компанії ProNET прийняли участь у семінарі компанії «МУК», що присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку продуктів та рішень компаній VMware та VEEAM.