Інженерні системи

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Структуровані кабельні системи

Структурированные кабельные системы. ПРОНЕТ.

Телекомунікаційні кабельні системи на основі мідних і оптоволоконних кабелів

Структурована кабельна система (СКС) - це система кабельних комунікацій, що проектується і встановлюється без прив'язки їх до конкретних додатків (мережних технологій).

При створенні таких систем використовуються якісні матеріали, як від провідних світових виробників, так і бюджетні комплектуючі. Всі матеріали й обладнання СКС, що застосовуються в роботі відповідають необхідним технічним вимогам і мають сертифікати. СКС спроектована і побудована відповідно до міжнародних стандартів забезпечує універсальність і гнучкість інфраструктури передачі даних та гарантує її використання протягом 10 і більше років без істотної переробки та додаткових витрат.

Компанія PRONET працює в галузі створення СКС з 1997 року і здійснює повний спектр послуг в даному напрямку, починаючи від проектування і монтажу, закінчуючи введенням в експлуатацію системи та навчанням обслуговуючого персоналу Замовника. За час роботи компанії побудовано безліч СКС різної складності та обсягу, будь то невеликий комп'ютерний клас, величезне промислове підприємство, або розгалужені мережі банківських філій.

СКС будуються на основі кабелів "вита пара" та оптоволоконних, що дозволяє здійснювати передачу даних на великі відстані і забезпечити необхідний рівень пропускної здатності і безпеки. Також співробітниками компанії виконується модернізація вже існуючих систем, гарантійне та післягарантійне обслуговування СКС.

Наші співробітники проконсультують і допоможуть Вам оптимально спроектувати і реалізувати СКС саме під ваші завдання. При цьому враховується оптимальне співвідношення ціна-якість при розгляді завдання будь-якої складності. Співробітники компанії PRONET пройшли навчання з проектування та монтажу, мають відповідні сертифікати від компаній виробників СКС і регулярно підтримують рівень компетенції відповідно до оновлення продуктових лінійок виробників. Це підтверджується оновленими сертифікатами вендорів. Проектування і реалізація СКС здійснюється в повній відповідності з міжнародними та українськими стандартами. При введенні в експлуатацію СКС замовнику видається міжнародний гарантійний сертифікат на термін 20-25 років.

У проектах застосовуються компоненти тільки високої якості провідних світових компаній виробників:

MOLEX CES, Reichle & De-Massari AG, PANDUIT, CommScope, Premium Line і ін.

Компанія ProNET також впроваджує системи з інвентаризації та документування інженерної та ІТ інфраструктури (FNT) 

Наші проекти

ПрАТ «Вераллія Україна»

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом кількох років компанія Пронет та ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») тісно співпрацюють. За 2016-2019 р.р. нами було виконано декілька контрактів, предметом яких було виконання робіт по модернізації, розширенню та супроводу, на базі розроблених проектів, інформаційного комплексу (СКС, ЛОМ) для ПрАТ «Вераллія Україна».
Подробиці
Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Створення ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»

Компанія ПРОНЕТ віконала проект по створенню ІТ- інфраструктури та систем безпеки у Біотехнологічному ліцеї «Радовель»
Подробиці