Портфоліо

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Керуюча компанія «Маріупольська інвестиційна група»

Консалтинг по вибору системи для опису бізнес-процесів та системи електронного документообігу для ТОВ "Керуюча компанія «Маріупольська інвестиційна група»"

Перед ТОВ "Керуюча компанія« Маріупольська інвестиційна група »" стояло завдання стандартизації діяльності компанії та раціональнішого використання наявних ресурсів для досягнення найкращих результатів. Наступним кроком, після проведення формалізації і стандартизації бізнес-процесів компанії повинна була стати автоматизація діяльності. А саме, впровадження системи електронного документообігу, як ще одного способу оптимізації бізнес-процесів. Особливістю майбутнього проекту повинна стати максимальна участь представників Замовника, як в процесі формалізації, так і в процесі автоматизації.

Результат

В рамках існуючої задачі, фахівці Пронет Бізнес Технології успішно виконали 3 початкових етапи проекту:

1) Аудит та консультації Замовника щодо вибору оптимального програмного забезпечення для формалізації бізнес-процесів компанії. Замовником було вибрано ПО Business Studio, як зручний та багатофункціональний інструмент для стандартизації діяльності компанії. Ключові переваги Business Studio: можливість побудови організаційної структури підприємства без прив'язки до конкретних співробітників; автоматичне формування посадових інструкцій; можливість вивантаження всіх формалізованих процесів на зовнішній ресурс.

2) Консалтинг по вибору системи електронного документообігу (СЕД). Вибір Замовника зупинився на системі електронного документообігу та управління процесами Directum. Головним мотивом вибору стала наявність готового рішення, що забезпечує інтеграцію описаних схем за допомогою Business Studio в систему Directum «одним кліком». Подібна інтеграція дозволяє автоматизувати всі описані бізнес-процеси, не створюючи заново аналогічних схем в системі Directum.

3) Проведено навчання спеціалістів Замовника використання ПЗ Business Studio.

На черзі старт 4 етапу проекту - впровадження системи електронного документообігу та управління процесами Directum.

Інформація про компанію-замовника:

ТОВ "Керуюча компанія« Маріупольська Інвестиційна Група (ТОВ "УК« МИГ »") є керуючою компанією для активів в транспортно-логістичному кластері. В управлінні компанії перебувають такі активи: ТОВ «СРЗ» (машинобудування, перевалка, судноремонт і суднобудування), ТОВ «Укртрангсагро» (перевалка, накопичення, зберігання і відвантаження на морські судна, ж / д і автотранспорт зернових і олійних культур, послуги сертифікованого зернового терміналу) і ТОВ «УТА Логістик» (логістика зернових і олійних вантажів).


Інші реалізовані проекти

АТ «ТАСКОМБАНК»

У травні 2019 року компанією ПРОНЕТ був реалізований проект по впровадженню системи обробки заявок OTRS для автоматизації роботи служби Service Desk в АТ «ТАСкомбанк». Основною метою проекту є оптимізація і автоматизація процесів управління послугами, які надаються в банку.

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом 2016-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури систем безпеки (СКУД). Метою модернізації було забезпечення контролю доступу на територію підприємства Замовника та контроль робочого часу.

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом кількох років компанія Пронет та ПрАТ «Вераллія Україна» (ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря») тісно співпрацюють. За 2016-2019 р.р. нами було виконано декілька контрактів, предметом яких було виконання робіт по модернізації, розширенню та супроводу, на базі розроблених проектів, інформаційного комплексу (СКС, ЛОМ) для ПрАТ «Вераллія Україна».

ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Компанія Пронет виконала контракт з ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», за яким були реалізовані роботи по модернізації аудіо візуального комплексу та інтеграції системи відео конференц зв'язку.

ТОВ «РУДОМАЙН»

Компанія Пронет виконала контракт з ТОВ «РУДОМАЙН» по виконанню проектних, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт з побудови системи охоронного відеоспостереження на об'єкті Шахта Артем 1,ГД ШУ, по підземного видобутку руди.

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет, на базі розробленого проекту, виконало контракт по модернізації розподіленої, захищенної інфраструктури ДП «Центр державного земельного кадастру».

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Пронет виконало контракт по модернізації серверного парку та віртуального середовища основного та резервного ЦОД з використанням обладнання Dell для ДП «Центр державного земельного кадастру». До складу послуг входило постачання обладнання та роботи з введення в експлуатацію.

ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Компанія Пронет виконала контракт з ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», за яким були реалізовані проектні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по побудові аудіо візуального комплексу, з урахуванням розробки графічного інтерфейсу для інтерактивного управління елементами комплексу.

ПАО «Запоріжсталь»

Компанія Пронет протягомі 2016 - 2018 років виконала декілька контрактів з ПАО «Запоріжсталь». Серед наданих послуг: модернізація парку промислових ПК, що використовуються в системі автоматизації вагових модернізація систем візуалізації диспетчерських, з використання устаткування Samsung

ПрАТ «Вераллія Україна»

Протягом 2017-2019 р.р. компанією Пронет було реалізовано декілька контрактів для ПрАТ «Вераллія Україна» по модернізації, розширенню та супроводу наявної інфраструктури відеоспостереження. Метою модернізації було забезпечення безпеки працівників підприємства Замовника та контроль робочого процесу.